Svatební focení

Svatby fotím po celé České republice

Svatební fotografVytvoříme jedinečné snímky, které vás budou těšit po celý život.

Jsem svatební fotograf žijící v Ostravě. 

Miluji zachytit okamžik jaký je ♥  budeme si při focení povídat a tak společně vytvoříme snímky na kterých budou vaše přirozené emoce.Pomůžu vám s přirozeným pózváním.

ráda si s vámi užiji svatební den

Vím, jak zachytit důležité okamžiky a emoce, které se během celého dne odehrávají. Vytvoříme jedinečné a kreativní snímky, které vás budou těšit po celý život.

Jako profík mám také nezbytné vybavení a technické znalosti, které mi umožní vytvořit kvalitní a krásné fotografie v různých světelných podmínkách a prostředích. Umím se také rychle přizpůsobit různým situacím a najít nejlepší úhel pro každou fotku.

Pomůžu vám s organizací a koordinací fotografování v průběhu dne, aby se zajistilo, že nebudou chybět žádné důležité momenty. Pomůžu vám i s výběrem míst pro focení, sestavit seznam přání nebo s přípravou skupinových fotografií. Poskytnu kvalitní fotografie, které si budete moci ponechat na památku a ukázat svým blízkým. Tyto fotografie budou zahrnovat nejen vás a vašeho partnera, ale také rodinu, přátele, dekorace a další důležité detaily dne.

Pokud hledáte něco zcela jedinečného a nezapomenutelného pro váš svatební den, jste na správném místě.

Co mě dělá jinou než ostatní svatební fotografy? Je to můj přístup a vášeň ke každému snímku, který vytvořím. Mé fotografie nejsou pouhým zachycením okamžiku, jsou to umělecká díla, která vyprávějí příběh. Skrze mou kreativitu a citlivost se snažím zachytit nejen vizuální krásu, ale i emoce, atmosféru a jedinečnost vašeho svatebního dne.

Když mi svěříte tu čest, abych vám zachytila váš svatební den, nejde jen o vytvoření krásných fotografií. Společně vytvoříme neopakovatelné zážitky. Moje práce začíná u vás, nasloucháním vašim představám, snům a plánům. Budu s vámi úzce spolupracovat, abych porozuměla vašim jedinečným přání a zajistila, že každý důležitý moment bude zachycen.

Svatební den je plný emocí, radosti a lásky. Bude mi ctí být přítomna a zachytit každý úsměv, slzu štěstí a intimní okamžik mezi vámi a vaším partnerem. Mým cílem je, aby každá fotografie vyvolala vás i vaše blízké vzpomínky a emoce, které jste prožili v ten den.

Nezáleží na tom, zda si přejete tradiční snímky nebo netradiční umělecký přístup, já se přizpůsobím vašemu stylu. S využitím profesionálního vybavení a techniky, spolu s mojí kreativitou a zkušenostmi, vytvořím fotografie, které vás budou nadchovat a do detailu odrážet vaši osobnost.

Vyberte si mě jako svou svatební fotografku a společně vytvoříme vzpomínky, které budou trvat navždy. Nechte se unést mé vášní a schopnostmi a dovolte mi zachytit váš svatební den tak, jak jste si ho vždy představovali – jedinečný, krásný a naplněný láskou.

F A Q

rezervace termínu

Rodinná a svatební fotografka Hana Benešová

Navšivte mě

Fotoateliér v Ostravě na ulici Sodná 786/111, focení může probíhat také v okolí ostravy

Hana Benešová – FOTOGRAFIE SMUTNÁ TEL. 735 156 502
IČO 17205026 – nejsem plátce DPH