Uchovejme společně vaše chvíle

Hana Benešová

něco málo o mně

Jsem maminkou a doma se kolem mě točí tři dětičky. Snažím se, aby focení pro mě a mé klienty  bylo především zábavou. Kdyby nebyla uvolněná atmosféra, nevzniknou nádherné a uvolněné fotografie.

Odhoďte předsudky, že nejste fotogeničtí nebo uvolnění. Vše nám společně půjde a já vás focením provedu.

Jakou technikou fotím? Začala jsem se značkou Nikon a u té jsem zůstala 🙂 model Z6ii je pro mou fotografickou práci ten pravý. Používám pevná Z skla a to 35mm f/1,8 nebo 85mm f/1,8 občas použiji i zoomový objektiv 24-70m f/4S .

Fotky pro Vás upravuji v Adobe Photoshop a Adobe Lightroom. S těmito programy mi pomohlo individuální školení u zkušených fotografů a samozřejmě spousta hodin samo vzdělávání u časopisů a Youtube videí 😉 . V oblastí retuší jsem absolvovala workshop pro pokročilou práci u Light Garden Academy.

A hlavní nakonec, aby fotka byla přirozená a vy se cítili uvolněně tak jsem absolvovala další dva workshopy speciálně pro (ne)pózování. Jeden WS u školy profesionálního fotografování a retuše – Light Garden Academy a druhý WS u fotografky, která se specializuje na lyfestyle foto – Jany Kubíčkové 🙂 

Jsem poctěna tím, že se mé fotky objevily v zahraničním magazínu Creative Collective MAG Shutter Up! 

ocenění
ocenění
ocenění

Kontakt

Hana Benešová

Napište nebo zavolejte

Email: fotografiesmutna@gmail.com

Mobil: +420 735 156 502

FB: .Fotografie Smutná

Instagram: hana_benesova_fotografiesmutna

IČO: 17205026 – nejsem plátce DPH