Brand focení s vizážistkou Kristinou Dittrich

Spolupráce plná krásy a inspirace v Ostravě

Nedávno jsem měla tu čest fotit talentovanou vizážistku Kristinu Dittrich ve svém ateliéru Smutná, jednalo se o Brand focení. Tato zkušenost byla nejen profesionálně obohacující, ale také nesmírně inspirativní díky Kristininu umění a vášni pro make-up.

O Kristině Dittrich

Kristina Dittrich je renomovanou vizážistkou a stylistkou z Frýdku-Místku, která proměnila svou vášeň pro krásu v úspěšnou kariéru. Po 15 letech v manažerské pozici v korporátní sféře se rozhodla následovat svůj sen a věnovat se make-upu. Kristina absolvovala prestižní kurzy u špičkových odborníků, jako je Make-up Institute Prague, a učila se od polské celebrity make-up artistky Kaji Karpienko či známé Nikki Make-up. Její styl je minimalistický a čistý, zaměřený na podtržení přirozené krásy každé ženy​​.

Naše spolupráce

Naše focení probíhalo v mém ateliéru „Smutná“ v Ostravě. Atmosféra byla uvolněná a kreativní, což se odrazilo i na výsledných fotografiích. Kristina je nejen profesionálkou v oboru, ale také inspirativní osobou, která přináší do své práce nadšení a preciznost. Bylo fascinující sledovat, jak pečlivě pracuje s každým detailem make-upu, aby dosáhla perfektního výsledku.

Focení v Ostravě

Pokud hledáte kvalitní focení v Ostravě, můj ateliér „Smutná“ je tím pravým místem. Nabízím různé fotografické služby, včetně portrétů, svatebních a reklamních fotografií. Spolupráce s vizážistkami jako Kristina Dittrich zaručuje, že výsledné fotografie budou nejen krásné, ale také profesionálně upravené.

Závěr

Spolupráce s Kristinou Dittrich byla nezapomenutelným zážitkem. Její talent a vášeň pro make-up jsou inspirací pro každého, kdo má to štěstí s ní pracovat. Těším se na další podobné projekty a na všechny nové příležitosti, které nám přinese budoucnost.

Pro více informací o mé fotografické práci nebo pro rezervaci focení mě neváhejte kontaktovat. Těším se na spolupráci!


Pro více informací o Kristině Dittrich a jejích službách můžete navštívit její webové stránky zde.​

Nejnovější focení

Narozeninové foto na Hukvaldech
Těhotenské focení