Focení v ateliéru

BUĎME SPOLU KREATIVNÍ

Focení v mém vlastním ateliéru v Ostravě. Kompletně vybavený a zařízeny jako luxusní byt s terasou veden pod názvem Ateliér Smutná. Pokud jste z daleka je možné se přímo v ateliéru ubytovat a tak můžete spojit focení s prohlídkou Ostravy. 

Adresa ateliéru

Sodná 786/111 Ostrava

newborn foto Ostrava

Na jaké focení se specializuji?

Při focení v ateliéru se primárně zaměřuji na minimalistické focení. Jde o focení bez rekvizit nebo s minimální dekorací.  Výsledné fotografie jsou většinou černobílé. Jedná se o hru se světly a stíny. Zde je nutný „dress code“ – věci bez nápisů, causal oblečení, šaty, košile, oblek. Pokud nemáte, můžete si zapůjčit (o velikost si prosím napište). Minimalistické fotky se vám neokoukají a zůstanou Vám napořád… Věřím, že mohou být součástí každého interiéru.

Rodinné focení

Těhotenské focení

Novorozenecké focení

Glamour focení

glamour foceni ostrava

Ceník

Focení v ateliéru

3 500 Kč

nebo

3 000 Kč (focení v čase 9:00-14:00)

Na co se mě
nejčastěji ptáte

Standartní cena ateliérového focení je 3 500 Kč. Akční cena 3 000 Kč při focení v čase 9:00-14:00. 

Glamour foto je za cenu 4 000Kč (doporučuji využít služby vizážistky za cenu 2 000 Kč)

V ateliéru máte plný komfort a servis (káva, čaj, plnohodnotné domácí zázemí). Profesionálně vybavený ateliér. Má 100% pomoc při pózování, ateliérový šatník (velikost vždy na dotaz). Čas vždy uzpůsobíme potřebám, takže se nebudete stresovat.

Focení zabere přibližně 1,5h. Čas berte velmi orientačně, jelikož si zde budeme „hrát“ se světly, můžete využít ateliérový šatník a můžeme udělat fotky jak čisté s pozadím tak v interiéru (obývák, ložnice, kuchyň) využijeme všeho co ateliér nabízí.  

Vhodné je zde fotit těhotenské focení, párové focení, rodinné focení. Také novorozenecké focení nebo generační focení. Narozeninové focení s balónkovou výzdobou.

Z náhledů si můžete vybrat kolik fotek chcete, avšak v ceně máte 8 plně upravených fotografií.

Máte zájem o focení?

Vyplňte krátký formulář
a já se Vám brzy ozvu