Pro fotografy

„když znáš své kvality nebudeš mít konkurenci."

Věřím v sílu komunity a spolupráce. Věřím, že vzájemným pomáháním začínajícím můžeme posílit fotografickou komunitu a vytvořit prostředí podpory a inspirace. Nebojte se na věci ptát.

rodinné foto ostrava

Mentoring

One to One

6 000 Kč

Víš, že chceš ve fotce podnikat naplno, nebo stále váháš? Pojďme se spolu podívat na to, co by ti mohlo pomoci a usnadnit práci. Ukážu ti jaké tabulky mě samotné (ohledně financí) pomáhají, abych věděla zda jsem v plusu nebo né. Podíváme se na to jak všemu předcházet a že je dobré vše plánovat. Jak si hlídat cashflow. Tento mentoring je navržen tak, aby poskytl podporu ve „finanční gramotnosti“a vzdělání začínajícím fotografům.

Základy

Praktické cvičení

Svatební focení
Svatební focení Ostrava

Prodej presetů

900 Kč

Balíček obsahuje:

Pronájem ateliéru

Adresa

Sodná 786/111 Ostrava

Možnost parkování přímo u ateliéru

veškeré info

Atelier je vytvořen z malého RD o velikosti 65m2 a 12m2 terasy. V RD jsou dvě hlavní fotící místnosti dále předsíň a koupelna. Všude je možné fotografovat. V celém RD je položené podlahové vytápění a v létě oceníte klimatizaci.

V hlavní části je obývák s postelí a kuchyní. Druhá místnost je plátnová, zde najdete plátna v barvě Bílé, černé, meruňkové, šedé, hnědé pro art focení (sezónní plátna, která jsou zabalená). 

V ateliéru naleznete spoustu vybavení (oblečky pro newborn focení, boho dekorace, dekorace pro narozeninové focení, umělé květiny, dekorace pro fienart, klobouky, závěsnou houpačku pro focení dětí nebo těhotných maminek.

Můžete klientům nabídnout využití ateliérového šatníku, který je vybaven jak pro maminky tak pro děti.

Klientům můžete nabídnout kávu, čaj, vodu.

Vaši klienti nemusí být jen z okolí Ostravy. V ateliéru je možné je ubytovat – vše je koncepčně řešeno tak, že lidé mohou poté zůstat a za doplatek pobýt další den nebo dva.

Vybavení ateliéru

Místnosti jsou vybaveny velkými francouzskými okny pro denní světlo. Osvětlení je formou LED svítidel ve stropě (které jsou regulovatelné jak pro intenzitu svítivosti tak teplotou). Najdete zve i stropní zábleskové světlo s velikým deštníkem (180). Můžete využít další přenosné zábleskové světlo godox mini 160, 2x silnější zábleskové světla 4studio 400. Univerzální odpalovač je v ateliéru k dispozici. Stálé světla (2ks) godox  a fotit můžete se stripboxem nebo softboxy.

Podmínky

Vždy při využití propůjčení ateliéru za celkový stav vybavení zodpovídá fotograf. Před samotným propůjčením je třeba vzájemně podepsat a odsouhlasit tuto podmínku.

Ceník

Pronájem ateliéru

x xxx Kč /celý den

Máte zájem?

Vyplňte krátký formulář
a já se Vám brzy ozvu