Firemní focení

VYLEPŠÍM PREZENTACI VAŠÍ FIRMY

Chcete business fotky? Chcete zdokumentovat konferenci nebo nějaký event? Jste firma a poptáváte focení produktů?

doyoga Ostrava

Na jaké focení se specializuji?

 • Firemní akce a události:
  • Vyfotím Vám firemní události jako konference, semináře, večírky nebo týmové akce… Vše je důležitou součástí podnikové kultury. Fotografie z těchto událostí mohou sloužit jako dokumentace události, podpora marketingových materiálů a zvýšení zapojení zaměstnanců a zákazníků.
 • Firemní portréty:
  • Vyfotím Vám profesionální portréty zaměstnanců nebo vedení firmy ty mohou posílit firemní identitu a důvěryhodnost. Dobře pořízené portréty mohou být také účinným nástrojem pro propagační materiály, webové stránky a sociální média.
 • Firemní prostory:
  • Fotografie firemních prostor mohou pomoci představit firmu v nejlepším světle. Zahrnuje interiéry kanceláří, výrobních hal, prodejen nebo showroomů.
 • Reklamní fotografie:
  • Reklamní fotografie, která zdůrazňuje produkty, služby nebo značku, může být klíčem k úspěšné reklamní kampani. Kreativní a poutavé reklamní fotografie přitahují pozornost a zvyšují povědomí o značce.
 • Produktová fotografie:
  • Kvalitní fotografie produktů jsou klíčové pro přesvědčivé online prodeje. Dobře prezentované produkty přitahují pozornost zákazníků a zvyšují jejich důvěru v produkt i v značku.

Každý z těchto druhů fotografií může hrát důležitou roli v různých aspektech firemního života, ať už jde o interní komunikaci, vnější propagaci nebo prodejní úspěch – 

Dnes vzhled prodává, tak do toho spolu šlápneme.

Produktové focení

S kým jsem spolupracovala?

innogy – business focení manažerů, Atletika Poruba – focení trenérů a dětí-Produktové focení pro eshop, Loděnice – focení degustační večeře s mastershefy, DOYOGA – focení lektorů – focení lekce jógy, Svatební festival – focení přehlídky a vystavovatelů, Svatební magazín – focení editoriálu, Artmoment – focení kurzu zážitkového kreslení , Business foto pro vizážistku Kristinu Dittrich, Focení portfolia pro modelku Julii Hojdyszovou, Focení dětské soukromé skupiny RC chaloupka Ostrava – velikonoční focení s kuřátky, Mimilove – produktové focení, OldYARD Zamek – focení pokojů

atletika_Poruba_logo
logo-artmoment-transparent-blue
doyogastudio_logo
Svatební festival_logo Ostrava a Brno
KristinaDittrich_logo

Ceník

Firemní focení

Cena je individuální (závisí na objemu zakázky)-produkty,eventy,teambuilding

Business portrét 5ks fotografií 3 500 Kč

Máte zájem o focení?

Vyplňte krátký formulář
a já se Vám brzy ozvu