Svatební focení

VYTVOŘÍME JEDINEČNÉ SNÍMKY, KTERÉ VÁS BUDOU TĚŠIT PO CELÝ ŽIVOT

Miluji zachytit okamžik jaký je ♥  budeme si při focení povídat a tak společně vytvoříme snímky na kterých budou vaše přirozené emoce. Pomůžu vám s přirozeným pózváním.

Jsem tady pro vás na celý svatební den nebo jen na část vašeho svatebního dne.

SVATBY FOTÍM PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE

svatební focení Ostrava

Ráda si s vámi užiji svatební den

Vím, jak zachytit důležité okamžiky a emoce, které se během celého dne odehrávají. Vytvoříme jedinečné a kreativní snímky, které vás budou těšit po celý život.

Jako profík mám také nezbytné vybavení a technické znalosti, které mi umožní vytvořit kvalitní a krásné fotografie v různých světelných podmínkách a prostředích. Umím se také rychle přizpůsobit různým situacím a najít nejlepší úhel pro každou fotku.

Pomůžu vám s organizací a koordinací fotografování v průběhu dne, aby se zajistilo, že nebudou chybět žádné důležité momenty. Pomůžu vám i s výběrem míst pro focení, sestavit seznam přání nebo s přípravou skupinových fotografií. Poskytnu kvalitní fotografie, které si budete moci ponechat na památku a ukázat svým blízkým. Tyto fotografie budou zahrnovat nejen vás a vašeho partnera, ale také rodinu, přátele, dekorace a další důležité detaily dne.

Co mě dělá jinou než ostatní svatební fotografy?

Je to můj přístup a vášeň ke každému snímku, který vytvořím. Mé fotografie nejsou pouhým zachycením okamžiku, jsou to umělecká díla, která vyprávějí příběh. Skrze mou kreativitu a citlivost se snažím zachytit nejen vizuální krásu, ale i emoce, atmosféru a jedinečnost vašeho svatebního dne.

Když mi svěříte tu čest, abych vám zachytila váš svatební den, nejde jen o vytvoření krásných fotografií. Společně vytvoříme neopakovatelné zážitky. Moje práce začíná u vás, nasloucháním vašim představám, snům a plánům. Budu s vámi úzce spolupracovat, abych porozuměla vašim jedinečným přání a zajistila, že každý důležitý moment bude zachycen.

Nezáleží na tom, zda si přejete tradiční snímky nebo netradiční umělecký přístup, já se přizpůsobím vašemu stylu. S využitím profesionálního vybavení a techniky, spolu s mojí kreativitou a zkušenostmi, vytvořím fotografie, které vás budou nadchovat a do detailu odrážet vaši osobnost.

Ceník

Svatební focení

Celodenní 10 hodin 22.000 Kč

Pouze obřad 3 hodiny 8.000 Kč

Na co se mě
nejčastěji ptáte

ANO, poznáme se, vše ke svatbě si řekneme.

Veškerá doprava od ženicha k nevěstě a na svatební místo z mé strany zajištěno a započteno v ceně.

ANO, 10 fotek již při svatební schůzce v hodnotě 3 000 Kč.

Pro Vaší i mou ochranu zasílám předem k prostudování.

Nejpozději do 6 týdnů od svatby.

Vše v plné kvalitě na USB a tisk cca 30ks novomanželských fotografií v dřevěné dárkové krabičce.

Důkladná retuš pouze u novomanželských fotografií. Ostatní fotografie v základní úpravě – sjednocení barev, kontrast barev, ořez.

Máte zájem o focení?

Vyplňte krátký formulář
a já se Vám brzy ozvu

Nejnovější fotky na mém Instagramu