Ateliérové focení v Ostravě

buďme spolu kreativní

Focení v mém vlastním ateliéru v Ostravě. Kompletně vybavený a zařízeny jako luxusní byt s terasou veden pod názvem Ateliér Smutná. Pokud jste z daleka je možné se přímo v ateliéru ubytovat a tak můžete spojit focení s prohlídkou Ostravy. 

Adresa: Sodná 786/111 Ostrava

Při focení v ateliéru se primárně zaměřuji na minimalistické focení. Jde o focení bez rekvizit nebo s minimální dekorací.  Výsledné fotografie jsou většinou černobílé. Jedná se o hru se světly a stíny. zde je nutný „dress code“ – věci bez nápisů, causal oblečení, šaty, košile, oblek. Pokud nemáte, můžete si zapůjčit (o velikost si prosím napište). Minimalistické fotky se vám neokoukají a zůstanou Vám napořád…Věřím, že mohou být součástí každého interiéru.

Cena ateliérového focení je 3.500 Kč a cca 1,5h čas berte velmi orientačně, jelikož si zde budeme „hrát“ se světly, můžete využít ateliérový šatník a můžeme udělat fotky jak čisté s pozadím tak v interiéru (obývák, ložnice, kuchyň) využijeme všeho co ateliér nabízí. 

Vhodné je zde fotit těhotenské focení, párové focení, rodinné focení. Také novorozenecké focení nebo generační focení. Narozeninové focení s balónkovou výzdobou.

Z náhledů si můžete vybrat kolik fotek chcete, avšak v ceně máte 8 plně upravených fotografií.

Co vše máte v ceně focení? V ateliéru máte plný komfort a servis (káva, čaj, plnohodnotné domácí zázemí). Profesionálně vybavený ateliér. Má 100% pomoc při pózování, ateliérový šatník(velikost vždy na dotaz). Čas vždy uzpůsobíme potřebám, takže se nebudete stresovat.

Objednejte se na ateliérové focení v ostravě

Fotografování v ateliéru má mnoho výhod a může poskytnout kvalitní a profesionální záběry, které si přejete.

rezervace termínu
Jak se objednat?

focení v ostravě a okolí

s pózováním vám pomůžu

ateliérové foto

Chceš i ty takové fotky?

Ateliérové prostředí poskytuje klidné a soukromé prostředí, kde se budete cítit pohodlně a uvolněně. To může být velmi důležité, zejména pro ty, kteří nejsou zvyklí být před fotoaparátem a mohou být nervózní.

Pomůžu vám s výběrem správného oblečení (mohu také dětem a maminkám zapůjčit) Ráda vám také poskytnu tipy, jak se přirozeně usmát a pózovat.

Profesionální fotografka Hana Benešová

Navšivte mě

Fotoateliér v Ostravě na ulici Sodná 786/111, focení může probíhat také v okolí ostravy

Hana Benešová – FOTOGRAFIE SMUTNÁ TEL. 735 156 502
IČO 17205026 – nejsem plátce DPH