pojďme na společnou procházku

že máte neposedné děti? NEVADÍ… vše si společně užijeme

Focení venku v Ostravě a okolí

Objednejte se na focení v ostravě

Ať už hledáte originální dárek pro vaše blízké, nebo jen chcete uchovat vzpomínky na svůj život, jsem tu, abych vám pomohla. Tak pojďte využít mých zkušeností a zachyťme ty nejkrásnější okamžiky vašeho života v nejlepší možné kvalitě. Focení dětí, rodin, novorozenecké focení…. to vše a moho dalšího.

proč se nechat vyfotit v ostravě?

Architektura: Ostrava je plná nádherných budov a architektonických skvostů, jako je například Slezskoostravský hrad, Mariánské náměstí nebo Nová radnice.

Industriální atmosféra

Ostrava se nachází v blízkosti Beskyd a Jeseníků, což jsou krásné pohoří plné přírodních krás, jako jsou horská jezera, vodopády a nádherné výhledy. Tyto lokality jsou ideální pro přírodní fotografie.

Specializuji se na rodinné, těhotenské, párové a narozeninové focení venku v Ostravě a jejím okolí. Jsm tu, abych vám poskytla nezapomenutelné fotografie, které zaznamenají důležité okamžiky vašeho života.

Pokud hledáte profesionální rodinné focení, jsme tu pro vás.  Rodinné fotografie zachycují radost a pouto, které sdílíte s vaší rodinou. S důrazem na přirozenost a autentičnost vytvářím snímky, které představí vaši rodinu tak, jak ji znáte a milujete. Ať už se jedná o hřejivý letní den v parku nebo podzimní procházku po okolních lesích, naše venkovní prostředí v Ostravě poskytuje ideální kulisu pro vaše rodinné fotografie.

Pro těhotenské focení v Ostravě jsme tu, abych vám pomohla zachytit tuto jedinečnou a krásnou fázi vašeho života. Využívám okolních scenérií a přírody, abych vytvořila romantické a intimní snímky, které zdůrazní vaši krásu a očekávání. S mými dovednostmi a citlivým přístupem vytvoříme fotografie, které vystihují jedinečnost vašeho těhotenství.

Párové focení venku v Ostravě je pro mně výzvou, kterou ráda přijímám. Fotografie zachycují váš vztah a lásku v přírodním prostředí. Od romantických západů slunce na okolních vrcholcích po procházky po malebných uličkách historického centra města, fotografie vám připomenou vaše vzácné okamžiky ve vzájemném objetí.

A co se týče narozeninového focení venku v Ostravě, jsem tu, abych udělala vaši oslavu ještě výjimečnější. Fotografie zachycují veselí, radost a slavnostní atmosféru vašeho narozeninového dne. S úsměvem na tváři a okolním prostředím v Ostravě vytvoříme snímky plné živosti a emocí, které budou vás i vaše blízké nadšeně sdílet.

Má webová stránka vám poskytne další informace o mých službách a portfoliu a ookud něco nenajdete,neváhejte mne kontaktvat.

Pokud jde o rodinné, těhotenské, párové a narozeninové focení venku v Ostravě a jejím okolí, jsem vaším spolehlivým partnerem. Dejte mi možnost zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho života na fotografii.

rezervace termínu
představa termínu focení, lokalitu focení, kolik Vás bude, zda využijete možnost bezplatně zapůjčit oblečení na focení pro děti i dospělé,

focení v ostravě a okolí

s pózováním vám pomůžu

ateliérové foto

Chceš i ty takové fotky?

Nebudu po vás chtít žádné kreace – vlastně nic. Jen abyste byli sami sebou a ukázali mi  vaší rodinu a vaší lásku.

Rodinné – Novorozenecké – Newborn – Párové – Těhotenské focení

Profesionální fotografka Hana Benešová

Navšivte mě

Fotoateliér v Ostravě na ulici Sodná 786/111, focení může probíhat také v okolí ostravy

Hana Benešová – FOTOGRAFIE SMUTNÁ TEL. 735 156 502
IČO 17205026 – nejsem plátce DPH