pojďme na společnou procházku

…..že máte neposedné děti? NEVADÍ…sama mám doma 3 děti, takže bude zábava 🙂  vše si společně užijeme! Těhotenské nebo rodinné fotografie, která vám už navždy zůstanou…

Focení venku v Ostravě a okolí

Objednejte se na focení v ostravě

Ať už hledáte originální dárek pro vaše blízké, nebo jen chcete uchovat vzpomínky na svůj život, jsem tu, abych vám pomohla. Tak pojďte využít mých zkušeností a zachyťme ty nejkrásnější okamžiky vašeho života v nejlepší možné kvalitě. Focení dětí, rodin, novorozenecké focení…. to vše a moho dalšího.

proč se nechat vyfotit v ostravě?

Architektura: Ostrava je plná nádherných budov a architektonických skvostů, jako je například Slezskoostravský hrad, Mariánské náměstí nebo Nová radnice.

Industriální atmosféra

Ostrava se nachází v blízkosti Beskyd a Jeseníků, což jsou krásné pohoří plné přírodních krás, jako jsou horská jezera, vodopády a nádherné výhledy. Tyto lokality jsou ideální pro přírodní fotografie.

Specializuji se na rodinné, těhotenské, párové a narozeninové focení venku v Ostravě a jejím okolí. Jsm tu, abych vám poskytla nezapomenutelné fotografie, které zaznamenají důležité okamžiky vašeho života.

Pokud hledáte profesionální rodinné focení, jsme tu pro vás.  Rodinné fotografie zachycují radost a pouto, které sdílíte s vaší rodinou. S důrazem na přirozenost a autentičnost vytvářím snímky, které představí vaši rodinu tak, jak ji znáte a milujete. Ať už se jedná o hřejivý letní den v parku nebo podzimní procházku po okolních lesích, naše venkovní prostředí v Ostravě poskytuje ideální kulisu pro vaše rodinné fotografie.

Pro těhotenské focení v Ostravě jsme tu, abych vám pomohla zachytit tuto jedinečnou a krásnou fázi vašeho života. Využívám okolních scenérií a přírody, abych vytvořila romantické a intimní snímky, které zdůrazní vaši krásu a očekávání. S mými dovednostmi a citlivým přístupem vytvoříme fotografie, které vystihují jedinečnost vašeho těhotenství.

Párové focení venku v Ostravě je pro mně výzvou, kterou ráda přijímám. Fotografie zachycují váš vztah a lásku v přírodním prostředí. Od romantických západů slunce na okolních vrcholcích po procházky po malebných uličkách historického centra města, fotografie vám připomenou vaše vzácné okamžiky ve vzájemném objetí.

A co se týče narozeninového focení venku v Ostravě, jsem tu, abych udělala vaši oslavu ještě výjimečnější. Fotografie zachycují veselí, radost a slavnostní atmosféru vašeho narozeninového dne. S úsměvem na tváři a okolním prostředím v Ostravě vytvoříme snímky plné živosti a emocí, které budou vás i vaše blízké nadšeně sdílet.

Má webová stránka vám poskytne další informace o mých službách a portfoliu a ookud něco nenajdete,neváhejte mne kontaktvat.

Pokud jde o rodinné, těhotenské, párové a narozeninové focení venku v Ostravě a jejím okolí, jsem vaším spolehlivým partnerem. Dejte mi možnost zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho života na fotografii.

rezervace termínu

focení v ostravě a okolí

s pózováním vám pomůžu

ateliérové foto

Chceš i ty takové fotky?

Nebudu po vás chtít žádné kreace – vlastně nic. Jen abyste byli sami sebou a ukázali mi  vaší rodinu a vaší lásku.

Rodinné – Novorozenecké – Newborn – Párové – Těhotenské focení

Profesionální fotografka Hana Benešová

Navšivte mě

Fotoateliér v Ostravě na ulici Sodná 786/111, focení může probíhat také v okolí ostravy

Hana Benešová – FOTOGRAFIE SMUTNÁ TEL. 735 156 502
IČO 17205026 – nejsem plátce DPH