Rodinné Focení v Pražské Stromovce s Martinem Pekem a Karolínou ŠramlovouRodinné focení Stromovka

Mason slaví rok

Na začátku května jsem měla tu čest zachytit krásné okamžiky rodiny Pekových v malebném prostředí pražské Stromovky. Martin Pek, šestinásobný mistr ČR ve skateboardingu, a jeho partnerka Karolína Šramlová, marketingová ředitelka a vicemistryně světa ve sportovním aerobiku, se rozhodli oslavit první narozeniny svého syna Masona rodinným focením a já Ostravská fotografka byla u toho 🙂

Martin Pek: Skateboardingová Legenda

Martin Pek je jedním z nejlepších českých skateboardistů. Je nejen mistr v této disciplíně, ale také aktivně přispívá k jejímu rozvoji skrze projekty a výuku ve své Skateboardové akademii. Jeho vášeň pro skateboarding je inspirací pro mnoho mladých sportovců​ (freshonly.cz)​. Více o Martinovi si můžete přečíst na jeho stránkách.

Karolína Šramlová: Úspěšná Sportovkyně a Marketerka

Karolína Šramlová je zakladatelka a CEO společnosti Marketing Architects. Kromě své úspěšné kariéry v marketingu je také vášnivou sportovkyní – vicemistryní světa ve sportovním aerobiku, wakesurferkou a snowboardistkou. Karolína také pravidelně pořádá workshopy o Instagramu, kde sdílí své bohaté zkušenosti a tipy na budování osobního brandu​ (FENIX DRINKS)​​ (freshonly.cz)​. Více o Karolíně najdete na jejím Instagramu.

Masonovy První Narozeniny

Mason, syn Martina a Karolíny, oslavil své první narozeniny a rodiče se rozhodli tento milník zachytit pomocí rodinného focení v přírodě. Stromovka… jeden z nejkrásnějších parků v Praze, poskytla dokonalé prostředí pro tyto nezapomenutelné momenty. Na fotkách jsou vidět nejen láska a radost, které rodina sdílí, ale také krásné scenérie parku, které dodaly snímkům jedinečnou atmosféru.

Pražská Stromovka: Ideální Místo pro Rodinné Focení

Pražská Stromovka je jedním z největších a nejkrásnějších parků v Praze, což z něj dělá ideální místo pro rodinné focení. Tento park, původně královská obora, nabízí rozmanité scenérie od klidných rybníků po rozlehlé louky a historické stavby. Pro více informací o Stromovce můžete navštívit její oficiální stránku.

Rodinné Focení v Praze

Pokud hledáte profesionálního fotografa pro rodinné focení v Praze, Stromovka je ideálním místem pro takové příležitosti a Já jako fotografka Vám to vše zachytím. Krásná příroda, klidné prostředí a mnoho malebných zákoutí poskytují perfektní kulisu pro zachycení vašich nejdůležitějších momentů.

Neváhejte se inspirovat a oslavit své rodinné okamžiky s profesionálním focením. Ať už jde o narozeniny, výročí nebo jen obyčejný den, který chcete uchovat ve vzpomínkách, Praha nabízí nespočet možností a krásných míst pro dokonalé fotografie. Více o tom, co Praha nabízí, najdete na oficiálním turistickém portálu Prahy.

Nejnovější focení

Rodinné focení v centru Ostravy
Brand focení s vizážistkou Kristinou Dittrich