Svatba Malý Oslov

Malý Oslov Glamping

Kouzelná Svatba v Malý Oslov Glamping: Zážitek jako z Pohádky

V květnu roku 2024 jsem měla tu čest fotografovat krásný svatební pár v malebném Malý Oslov Glamping. Tento jedinečný glampingový areál, schovaný v jihočeských lesích, nabízí ideální prostředí pro pohádkovou svatbu. S překrásným výhledem na soutok řek Otavy a Lomnice, stylovým ubytováním a neobyčejnou atmosférou je to místo, kde se sny stávají skutečností.

Malý Oslov Glamping se pyšní barevnými chaloupkami a velkou společenskou chatou, která je ideální pro svatební hostinu. Celý areál poskytuje nejen esteticky dokonalé pozadí pro svatební fotografie, ale také praktické zázemí. Všechny důležité svatební okamžiky – od obřadu, přes hostinu až po večerní taneční zábavu – lze uspořádat na jednom místě, což výrazně usnadňuje organizaci a zvyšuje komfort všech hostů​ (Malý Oslov Glamping)​​ (Meatspace.cz)​.

Fotografování v Malý Oslov Glamping: Pohodový a Zábavný Den

Fotografování této svatby bylo pro mě nejen profesním úkolem, ale i zábavným a příjemným zážitkem. Atmosféra Malý Oslov Glamping je naprosto jedinečná. Hosté během dne mohou relaxovat na louce nebo v houpacích sítích, plavat v bazénu a večer si užívat romantický tanec na terase. Děti si můžou hrát na hřišti a dospělí se bavit u krbu nebo v baru.

Zažíjte celý den plný radosti a smíchu, a to se odrazí i na fotografiích. Díky skvělé spolupráci se podařilo zachytit nejen krásu místa, ale i opravdové emoce a neopakovatelné okamžiky. Fotografování v Malý Oslov Glamping mi opět připomnělo, jak důležité je zvolit pro svůj velký den to správné místo​ (Malý Oslov Glamping)​​ (Meatspace.cz)​.

Pokud plánujete svatbu a hledáte místo, které nabízí kouzelnou atmosféru, krásnou přírodu a veškerý komfort, pak je Malý Oslov Glamping tou správnou volbou. A já budu ráda, když budu moci být u toho a zachytit vaše nezapomenutelné okamžiky.

Ráda bych doporučila každé nevěstě výzdobu od TEREZ z agentury ProLásku. Spolupráce s ní byla skvělá – její kreativní přístup a profesionalita zaručila, že výzdoba byla nádherně a vkusně vyzdobená. Terka pečlivě naslouchá představám a dokáže je přetvořit v realitu, čímž vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Pokud chcete mít svatbu jako z pohádky, neváhejte se obrátit na Terku z ProLásku!

Na fotkách můžete vidět

Dekorace: https://www.prolasku.events
Šaty: Lenka Jurigová
Místo: https://malyoslov.cz

Nejnovější focení

Rodinné focení v centru Ostravy
Brand focení s vizážistkou Kristinou Dittrich