Svatba Podzimní nádech

Svatba v teplých barvách

Představte si idylickou scénu: zářící slunce, zelené kopce a kolem vás zpívající ptáci. To vše doprovází váš slavnostní den, když se rozhodnete říci své ano na svatebním místě Rekovice. Tato kouzelná lokalita není jen místem pro váš velký den, ale je to cesta k tradici, spojení s přírodou. Navíc je toto svatební místo kousek od Ostravy.

Začátek Nového Příběhu

Rekovice, situované v srdci malebné krajiny Beskyd, není jen dalším svatebním místem. Je to místo, kde se tradice prolíná s moderním přístupem k lásce a společenství. Místo nabízí nejen nádherné prostředí pro svatbu, ale také příležitost k prožití zážitku spojení s přírodou a historií.

Příroda jako Kulisa

Jedním z nejpůsobivějších prvků Rekovic je jeho okolní krajina. Zelené pastviny, stromy a kvetoucí louky tvoří ideální kulisu pro vaši svatební slavnost. Proč se nevzít pod širým nebem, kde můžete být svědky posledního paprsku slunce, který pomalu mizí za horizontem?

Sdílení Radosti

Svatební den není jen o vás dvou, ale také o sdílení radosti s rodinou a přáteli. Rekovice nabízejí dostatek prostoru pro vaše blízké, aby se setkali, oslavovali a vytvářeli společné vzpomínky, které budou trvat celý život.

Závěr

Svatební místo Rekovice není jen místem pro váš velký den, je to cesta k tradici, spojení s přírodou a duchem minulosti. Zelené kopce, historický statek a svěží vzduch vytvářejí kulisu pro jedinečnou svatební zkušenost, která zanechá nezapomenutelné vzpomínky nejen vám, ale i vašim hostům. Tak proč nezahájit svůj nový život společně na této kouzelné cestě k tradici?

A pokud chcete využít některého dodavatele z fotek můžete se na ně obrátit:

Místo: Rekovice

Fotografka: Hana Benešová Smutná

Kamera: Michal Vinc

Svatební šaty: Svatebni salon Veronica

Oblek: Moliere Store

Mua: Kristína Dittrich Beauty

Hair styling: Anna Válková

Ozdoba a náušnice: Maddam šperky

Podvazek: Peach Glamour

Župánek: Degi hand made

Dekorace: Dana Žeravíková

Květiny: Kaya Floristka

Sladký bar: Lu Peče

Tiskoviny: Any Art

Proslov: Napíšu Ti Proslov

Houslistka: Market The Violinist

Alkohol: Tekutý Catering

Neonový nápis: Svítící Písmena

Nejnovější focení

Rodinné focení v ateliéru
Svatba Malý Oslov